Anadolu solucan gübresi üretim ve pazarlama kooperatifi olarak Sakaryada ve Turkiyede ilk olan , Sakarya büyükşehir belediyesi seracilik a.s ile birlikte üretim satış ve pazarlama alanında ,

Büyükşehir belediye başkanı sayın Ekrem YUCE, Seracilik a.s yönetim kurulu başkanı sayın ismail Kaya , Kooperatif başkanı sayın Devrim yucel YUNCU , Kooperatif başkan yardımcısı Erdoğan ORAL ile birlikte  büyük bir işbirliği protokolü imzalamış bulunmaktayız.

Bu işbirliği ile sektörü ve topraklarımızı çok iyi tanıyan büyükşehir belediye başkanımız sayın Ekrem YUCE 'nin öncülüğünde Sakaryamiza ve ülkemize daha iyi hizmet vereceğimize inancımız tamdır.

Çiftçilerimiz gübreleme , bitki besleme  ve organik tarım uygulamaları hakkında detaylı bilgileri alacağı gibi ekonomik olarak sıvı ve katı gubreyede erişim saglayabilecekler. Bu işbirliği istihdama da katkı sağlayacağı gibi çiftçilerin kendi organik  gübrelerini yapabilmesine de yardımcı olacaktır.

Orta ve uzun vade de yutdışı yeni pazarların araştırılıp ihracat yapılabilmesi hedeflenmektedir. Bu işbirliği protokolünde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sakaryamiza hayirli olsun.